ברוכים הבאים לאתר החדש שלי

עודכן ב: ינו 31

סיפור קטן ואישי על הדרך בה נולד האתר ועל הקשר בין אתר לבלוט

אני מתבוננת בשני הבלוטים היפים האלה שגדלו יחד מאותו ענפון זעיר וליבי מתפעם מגאוניותו של הטבע ומיופיים של הפרטים הקטנים. עוד דבר שאני יכולה לראות כאן מתוך היותי אדם שיוצא אל הטבע במשך כל עונות השנה, שלבלוטים, כמו ברבים מהצמחים יש את זמן ההתפתחות שלהם. אמנם, כשאנו רואים את הבלוט מוכן ושוכב על האדמה, הוא כבר שלם ומוכן, אך כל בלוט כזה הוא באמת תוצר של זמן התפתחות ורוח חיים קסומה. הבלוטים שביתם על עץ האלון, מתחילים להתפתח כפרחים קטנטנים, מגדלים קן-ספלול שיישא אותם ובתוכו פרי בן זרע אחד. הפרי החלק הוא תוצר של התפתחות במשך זמן מה על העץ שמזין אותו ומקבל את מקורות האנרגיה שלו דרך השורשים והעלים מהאוויר, מהמים ומהאדמה. להבין את התהליך של הצמחים, זה באופן מדהים עוזר להבין את התהליכים הפנימיים שלנו. אני רואה הרבה דמיון בין התהליכים שקורים בעצים ובצמחים ובין תהליכי לידה והבשלה בחיינו האנושיים. האתר הזה דגר במשך כשנה מהרצון - הפוטנציאל - הזרע - הכוונה ועד ההגעה לשלב שבו הוא יוצא לאור. אחד הדברים שאני מגלה על עצמי תוך כדי ניסיון להגיע למהות של הדברים - שאני אדם שבאמת עושה הרבה דברים. כשניגשתי בהתחלה לאתר, לא היה לי מושג איפה אני מתחילה, איפה מסתיימת, את מה מזה מכניסים ואיך מגדירים את זה במילים, לפי כותרות ונושאים.

שנה לקח לי להבין מה מכל הדברים שאני עושה יקבל ביטוי כאן באתר, איפה ואיך. אך עכשיו הוא כאן יפה ושלם, מבטא את הרצון שלי ברוח נעימה עמוקה ושקטה. הבלוט היפה שנפל מהעץ ברגע הנכון, דרכו ממשיכה, הוא יאכיל את בני החיים ויחזור לאדמה, כך גם האתר ימשיך בדרכו ויתגלה וישתנה לפי מה שעוד רוצה לנבוע מתוכו.


כאן זה המקום להודות לכל מי שבדרכם המיוחדת ליוו אותי ואת האתר ובאופן מיוחד לאלכס, בונת האתר שעשתה עבודת ליווי שקטה, נעימה ומקצועית בסבלנות ובהתמדה. תודה תודה תודה.

ולכם שהגעתם לכאן איזה כיף! תודה שנכנסתם לבקר בבית הוירטואלי החדש שלי.


12 צפיות