פרחים.png

סדנאות

אין דבר שאהוב עליי יותר מאשר לתת מתנות. אחת המתנות הגדולות שאפשר לתת בחיים האלה זה את הידע והכלים להכין דברים בעצמך. 
כאשר אני עושה משהו בעצמי, אפילו אם זה בפעם ראשונה, אני רוכשת ידע לכל החיים. 
היופי בסדנא, בין אם זו רוקחות טבעית, אוכל מיוחד, כריות צמחים או ברכות ומתנות, הוא שהידע נשאר איתך. 
מתוך הסדנא אל תוך חייך – סדנאות מלאות ערך, חדוות היצירה, הנאה וגם תוצר סופי מפנק.

 
%D7%A1%D7%93%D7%A0%D7%AA%20%D7%9B%D7%A8%

הכנת כריות לבנדר

סדנא שמשלבת היכרות עם צמח מופלא בשם לבנדר, הכנת תערובת ממנו, תפירת כרית מבדי כותנה איכותיים ובסופו של דבר יוצאים עם הרבה חוויות ועם כרית מדהימה, ריחנית ומרגיעה.

 

הכנת כריות חימום

בסדנא זו ניצור צורה שאותה היינו רוצים לחמם. יכולה להתאים לצוואר, לגב, לאיזור גב תחתון ולכל מקום שנבחר. נכין את הגזרה, נתפור, נמלא וכבר כשנגיע הביתה נוכל לחמם אותה ולהנות מהפלא.

סדנת כריות לבנדר2.jpg
 

הכנת לבבות צמחים

 יש כל כך הרבה צמחים בעלי איכויות מרפא מופלאות ובריחות מדהימים. אך לא כל צמח מתאים לכל אדם בכל זמן. חוש הריח שלנו והאינטואיציה הם מצפן נהדר לצמחים המתאימים לנו באותה תקופה. לכן, בסדנא זו ניפתח לסוגים שונים של צמחים, נריח ונרגיש אותם אינטואיטיבית ואז כל אחד מהמשתתפים יכין תערובת צמחים שמדברת אליו. נתפור כריות בצורת לבבות ונכניס את התערובת. הכרית תלך איתנו לדרך חדשה.

 

סדנאות רוקחות טבעית

ללמוד להכין הידרוסול (מיצוי מיוחד של צמחים) וממנו להכין שפריצר טבעי או מי פרחים לגוף ולמרחב, ללמוד להכין שמן וממנו משחת עזרה ראשונה, ללמוד להכין דאודורנט, מי פה או סרום לפנים.ניתן לבחור סדנא אחת או סדרה של סדנאות. היופי הוא שבכל פעם שנלמד להכין רוקחות טבעית אישית, הידע עובר אלינו ומעכשיו נוכל להכין בבית בעצמינו.

Natural Herbs
DSC_0068.JPG

סדנת יצירה מותאמת לילדים / הורים וילדים

יש שפע סדנאות חווייתיות שמחכות לכם. אני מגיעה עם כל הציוד והידע ליצירת מרחב נעים של יצירה והנאה. הסדנאות מותאמות לפי הרצון שלכם.
הכנת מוביילים מהטבע // דחליל גדול לגינה // דחלילים קטנים לעציצים // בובות גרב // מקלות מרווה

 

סדנת מתנות וברכות

סדנא מיוחדת במינה, מלאה בחוויה אישית, גיבוש והעצמה. בסדנא נכין מוצר כלשהו ובדרך ייחודית נערוך החלפת מתנות בה כל אחד ואחת ממשתתפי הסדנא זוכים להעניק מתנה ולקבל מתנה. 

20201111_125051.jpg
 
1.jpg

סדנאות בהתאמה אישית

יש לך חלום ללמוד משהו בנושא רוקחות טבעית? יצירה עם הידיים? הכנת מניפה, צ'קאפה, כלי עוצמה אישיים, תיק רפואה או כלים שמאניים? אפשר לתאם איתי מפגש סדנא אישי ואשמח לעזור לך להגשים את החלום.